Jobs bij CEBEKO

Ben je op zoek naar een job bij een stabiel en groeiend bedrijf? Wil je deel uitmaken van het enthousiaste team van CEBEKO?
Bekijk hieronder onze openstaande vacatures! Niet meteen gevonden wat je zocht? Stuur ons gerust ook je spontane sollicitatie!

JOBS BIJ CEBEKO

Ben je altijd al geïnteresseerd geweest in de werking van machines? Wil je een carrière in de wondere wereld van de bouwmachines? Wens je je verder te ontplooien met ruimte voor opleidingen? Collegialiteit en flexibiliteit vinden wij zeer belangrijk. Wij hanteren een open en duidelijke communicatie en zetten de klant steeds op de eerste plaats. Denk je dat jij past binnen het CEBEKO-team? Laat ons meteen iets weten! 

Hiernaast vind je onze openstaande vacatures. Niet meteen wat je zoekt, maar je wil toch graag deel uitmaken van ons team? Stuur je CV & motivatie gerust meteen door. We houden je op de hoogte! 

Kom jij ons team versterken?